Záchranka v mobilu

Vážení přátelé,

Mobilní aplikaci Záchranku, má ve svých mobilních telefonech podle statistik více jak 600 tisíc uživatelů. Tato aplikace je skvělým pomocníkem v nouzi. Přivolá zdravotnickou záchrannou službu stiskem jediného tlačítka a navíc poskytne záchranářům všechny cenné informace. Automaticky odesílá lokalizaci aktuální polohy volaného, telefonní číslo, jméno a příjmení, ale i momentální stav baterie mobilního telefonu. Další informace, které mohou být záchrance poskytnuty, jsou závislé na aktuálním nastavení aplikace jednotlivých uživatelů.

Záchranka je plně přístupná i pro nevidomé uživatele prostřednictvím odečítačů obrazovek. Dokonce získala cenu za nejpřístupnější aplikaci roku. Spolehlivě ji dosud můžete využívat v operačních systémech iOS a Android. Je zcela zdarma.

Veškeré další podrobnosti zjistíte na těchto stránkách:

http://www.zachrankaapp.cz

Tvůrce Záchranky Filip Maleňák, by rád aplikaci nadále rozšiřoval a zlepšoval i pro nevidomé. Připravil krátký dotazník, jehož vyplněním notnou měrou přispějete k dalšímu vývoji a zpřístupňování Záchranky nejen na platformách iOS a Android. Rád by též zjistil, na kterých platformách je tato aplikace nejvíce nevidomými využívána, ale i kde chybí.

Při tvorbě dotazníku byl kladen důraz na přístupnost s odečítači obrazovek a tak byl vytvořen ve formulářích Googlu. S jeho vypracováním by neměl být problém.

Odkaz na dotazník:

https://goo.gl/forms/fz2W9dzqugxVdaAS2

Filip Maleňák a celý Tým aplikace Záchranka

Accessibility Toolbar