Pavel Rogaczewski * 7. 9. 1951 – † 28. 3. 2020

Pavel Rogaczewski měl přátele a partnery po celé republice, kteří se s ním během jeho života v dobrém setkali pracovně na mnoha akcích, pobytech, soutěžích, kurzech, nebo třeba jen tak neplánovaně.

Bohužel je v této době možnost setkat se a společně zavzpomínat díky vládním opatřením nemožná, proto jsme připravili tuto kondolenční knihu.

Pokud tedy patříte mezi ty, kteří si na Pavla Rogaczewski uchovávají vzpomínku a chcete se o ní podělit, zde máte možnost.

V dobrém zavzpomínejte a vložte komentář

21 Comments

  1. Jiří Vencl

    Na Pavla Rogaczewského nikdy nezapomenu. Znali jsme se od roku 1979. Postupně se stal jedním z mých nejlepších kamarádů. Organizovali jsme spolu mnoho rekreačních, sportovních a kulturních akcí. Vždy jsem obdivoval jeho nové nápady a kde na to sehnat sponzorské peníze. Takové akce, jako byla jízda nevidomých autobusem, kamionem a traktorem na letišti v Chebu – na to se nedá zapomenout. Nezapomenutelné jsou také pobyty v tuzemsku i v zahraničí, které dlouhodobě organizoval a kterých se zúčastnili stovky z nás.Za velký přínos Pavla považuji jeho schopnost – dlouhodobě kolem sebe soustřeďovat početnou komunitu zrakově postižených a jejich přátel. Pro něj nebyl problém zorganizovat i početná společenská setkání známých lidí u příležitosti různých akcí. Pro mnoho z nás byl léta takovou „STAROSTLIVOU MÁMOU“, která usiluje o jediné – aby bylo dobře. S Pavlem Rogaczewským možná končí období, kdy ještě existovali funkcionáři, kteří nezištně pracovali s plným nasazením pro druhé. O to více můžeme v dobrém vzpomínat na odkaz Pavla Rogaczewského .
    Pavle, chybíš nám, a budeš nám chybět i v budoucnu.
    Se vzpomínkou Jiří Vencl z Prahy

Leave Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *